Personel
Strona główna  ››  Personel
1
lek. wet. Tomasz Sobieraj

Właściciel i kierownik Kliniki - specjalista chorób psów i kotów lek. wet. Tomasz Sobieraj, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 1991r. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał w 2001r.

107
lek. wet. Zbigniew Wielgat

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2000r. Diagnozuje i leczy pacjentów internistycznych. Jego ulubionymi dziedzinami są dermatologia, okulistyka, endokrynologia, behawioryzm oraz rozród i położnictwo.

108
lek. wet. Radosław Owczarek

Abslolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2005r. Interesuje się chirurgią , nagłymi przypadkami i technikami obrazowania. W 2015 roku ukończył specjalizację z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu radiologii weterynaryjnej.

110
lek. wet. Anna Mikulska

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie w 2010 r.Zajmuje się przypadkami internistycznymi, szczególnie kotów.W trakcie specjalizacji z Chorób Psów i Kotów. Hobbystycznie prowadzi hodowlę kotów birmańskich.

121
lek.wet. Magdalena Kawecka

Absolwetka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2014 r. Zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem schorzeń psów i kotów. Obecnie w trakcie w trakcie specjalizacji "Rozród Zwierząt" we Wrocławiu. Prywatnie właścicielka psa rasy Flat Coated Retriever.

112
lek. wet. Katarzyna Sucherska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2013r. Po studiach rozpoczęła staż w Klinice Braci Mniejszych. Zdobyte w trakcie stażu doświadczenie wykorzystuje obecnie w prowadzeniu profilaktyki i leczenia schorzeń psów i kotów.

109
lek. wet. Katarzyna Kubiak

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 2011r. Obecnie w trakcie specjalizacji z Chorób Psów i Kotów. Interesuje się pediatrią, dermatologią ,technikami obrazowania oraz behawioryzmem. Ukończyła Kurs Dermatologii Klinicznej Psów i Kotów pod kierownictwem dr Joanny Karaś-Tęczy . Prywatnie właścicielka Doga de Bordeaux.

111
lek. wet. Kinga Michalak

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2010 r. W 2016 roku ukończyła specjalizację z zakresu chorób psów i kotów. Interesuje się stomatologią, dermatologią oraz diagnostyką laboratoryjną. Ukończyła Kurs Dermatologii Klinicznej w dziedzinie psów i kotów pod kierownictwem dr Joanny Karaś-Tęczy. Prywatnie właścicielka jednookiego kocura Pirata.

131
lek. wet. Paulina Dalecka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2016 r. Interesuje się chrobami wewnętrznymi, rozrodem i dermatologią. Prywatnie właścicielka owczarka niemiekiego.

129
lek. wet. Ewa Kamola

Absolwentka SGGW w Warszawie w 2015 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów, rozrodem i położnictwem oraz nagłymi przypadkami. Prywatnie właścicielka psa Felicjana i kota Wacława.

130
lek. wet. Grzegorz Kamola

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubliniew w 2016 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi oraz diagnostyką obrazową w szczególności badaniami USG. Prywatnie właściciel kota Wacława i psa Felicjana.

136
lek.wet. Małgorzata Kryszczyńska

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2017 roku. Interesuje się przypadkami internistycznymi psów i kotów. Prywatnie właścicielka suczki o imieniu Kafka.

116
tech. wet. Justyna Owczarek

Technik weterynarii, interesuje się nagłymi przypadkami, zoofizjoterapeutka, zajmuje się rehabilitacją zwierząt po urazach i zabiegach.

133
lek. wet. Łukasz Oganiaczyk

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2009 roku.

113
tech. wet. Mirek Nastałek

Ukończył Technikum Weterynaryjne w 1976r. Posiada doświadczenie w leczeniu duźych i małych zwierząt. Realizuje wizyty domowe.

118
 Ewelina Binkowska-Tomczyk

menadżer

117
 Katarzyna Rola

asystentka

126
tech. wet. Beata Błaszczyk
115
tech. wet. Nina Ćwikła

Technik farmacji.

128
tech. wet. Magdalena Abbas-Miler

Ukończyła szkolenie z zakresu leczenia i żywienia koni oraz identyfikacji słownej i graficznej koni sportowych i hodowlanych.

125
tech. wet. Magdalena Klimkiewicz
134
tech. wet. Sylwia Ożadowicz
127
tech. wet. Dawid Kieszkowski
114
technik radiolog Wanda Tawrel

Inspektor Ochrony Radiologicznej, wykonuje badania radiologiczne i nadzoruje funkcjonowanie pracowni rentgenowskiej.

132
tech. wet. Kacper Gonera
135
tech. wet. Beata Ciesielska
138
groomer psów i kotów Katarzyna Stanisławska
137
tech. wet. Łukasz Michalak

Jestem absolwentem Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Bujnach z 2009 roku. Zajmuje się głównie zwierzętami gospodarskimi . Wykonuje badania usg i inseminacje.

120
 Krystyna Witaszewska

pracownik gospodarczy.