Personel
Strona główna  ››  Personel
1
lek. wet. Tomasz Sobieraj

Właściciel i kierownik Kliniki - specjalista chorób psów i kotów lek. wet. Tomasz Sobieraj, absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 1991r. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał w 2001r.

107
lek. wet. Zbigniew Wielgat

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2000r. Diagnozuje i leczy pacjentów internistycznych. Jego ulubionymi dziedzinami są dermatologia, okulistyka, endokrynologia, behawioryzm oraz rozród i położnictwo.

108
lek. wet. Radosław Owczarek

Abslolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2005r. Interesuje się chirurgią , nagłymi przypadkami i technikami obrazowania. W 2015 roku ukończył specjalizację z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu radiologii weterynaryjnej.

112
lek. wet. Katarzyna Szkatulska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2013r. Po studiach rozpoczęła staż w Klinice Braci Mniejszych. Zdobyte w trakcie stażu doświadczenie wykorzystuje obecnie w prowadzeniu profilaktyki i leczenia schorzeń psów i kotów.

109
Spec. Chorób Psów i Kotów lek. wet. Katarzyna Kubiak

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie 2011r. Interesuje się dermatologią, cytologią, hematologią oraz diagnostyką laboratoryjną. Ukończyła Kurs Dermatologii Klinicznej Psów i Kotów pod kierownictwem dr Joanny Karaś-Tęczy oraz kurs Hematologii pod kierownictwem dr Janiny Łukaszewskiej. Prywatnie właścicielka Doga de Bordeaux i dwóch kotów.

111
Spec. Chorób Psów i Kotów lek. wet. Kinga Michalak

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie w 2010 r. Interesuje się dermatologią z chirurgią skóry, cytologią chirurgią tkanke miękkich oraz stomatologią. Ukończyła Kurs Dermatologii Klinicznej  Psów i Kotów pod kierownictwem dr Joanny Karaś-Tęczy. Prywatnie właścicielka dwóch kotów i psa.

131
lek. wet. Paulina Dalecka

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2016 r. Interesuje się chrobami wewnętrznymi, rozrodem i dermatologią. Prywatnie właścicielka owczarka niemiekiego.

129
lek. wet. Ewa Kamola

Absolwentka SGGW w Warszawie w 2015 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów, rozrodem i położnictwem oraz nagłymi przypadkami. Prywatnie właścicielka psa Felicjana i kota Wacława.

130
lek. wet. Grzegorz Kamola

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubliniew w 2016 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi oraz diagnostyką obrazową w szczególności badaniami USG. Prywatnie właściciel kota Wacława i psa Felicjana.

136
lek.wet. Małgorzata Kryszczyńska

Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w 2017 roku. Interesuje się przypadkami internistycznymi psów i kotów. Prywatnie właścicielka suczki o imieniu Kafka.

133
lek. wet. Łukasz Oganiaczyk

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2009 roku.

141
lek. wet. Piotr Kozioł

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2013 r. Interesuje się chirurgią i radiologią. Prywatnie właściciel wesołej suczki border collie.

142
lek. wet. Klaudia Jagieło

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu w 2018 r. Interesuje się przypadkami internistycznymi psów i kotów. Prywatnie właścicielka psa i kota.

147
 Paweł Kowalczyk
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w 2017 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi oraz stomatologią. Prywatnie właściciel kota Lucjusza oraz 2 kawi domowych. 
148
lek. wet. Jowita Rogowska

Ukończyła medycynę weterynaryjną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2015 roku. Interesuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów. Prywatnie właścicielka konia, psa i dwóch kotów.

149
lek. wet. Aleksandra Nowacka

Ukończyła medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w 2017 r. Jej zainteresowania to choroby wewnętrzne oraz dermatologia psów i kotów. Prywatnie właścicielka dwóch psów, kota i dwóch świnek morskich. Sympatia do tych ostatnich sprawia, że chętnie zajmuje się również profilaktyką oraz leczeniem najmniejszych ssaków.

113
tech. wet. Mirek Nastałek

Ukończył Technikum Weterynaryjne w 1976r. Posiada doświadczenie w leczeniu duźych i małych zwierząt. Realizuje wizyty domowe.

118
 Ewelina Binkowska-Tomczyk

menadżer

117
 Katarzyna Rola

asystentka

115
tech. wet. Nina Ćwikła

Technik farmacji.

128
tech. wet. Magdalena Abbas-Miler

Ukończyła szkolenie z zakresu leczenia i żywienia koni oraz identyfikacji słownej i graficznej koni sportowych i hodowlanych.

125
tech. wet. Magdalena Klimkiewicz
134
tech. wet. Sylwia Ożadowicz
127
tech. wet. Dawid Kieszkowski
114
technik radiolog Wanda Tawrel

Inspektor Ochrony Radiologicznej, wykonuje badania radiologiczne i nadzoruje funkcjonowanie pracowni rentgenowskiej.

132
tech. wet. Kacper Gonera

W Klinice dodatkwo zajmuje się hirudoterapią ( terapia pijawkami )

135
tech. wet. Beata Ciesielska
137
tech. wet. Łukasz Michalak

Jestem absolwentem Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Bujnach z 2009 roku. Zajmuje się głównie zwierzętami gospodarskimi . Wykonuje badania usg i inseminacje.

139
tech. wet. Julita Jędrzejczak
140
tech. wet. Ewa Kęska
116
tech. wet. Justyna Owczarek

Technik weterynarii, interesuje się nagłymi przypadkami, zoofizjoterapeutka, zajmuje się rehabilitacją zwierząt po urazach i zabiegach.

144
tech. wet. Iwona Świderska
145
 Krystyna Turska

Pracownik sklepu zoologicznego

146
tech. wet. Daria Twardowska

Groomer i technik weterynarii.

120
 Krystyna Witaszewska

pracownik gospodarczy.